Pro─? kandiduji

Autor: Pavel Denk <denk.pavel(at)quick.cz>, T├ęma: Koment├í┼?e, Vyd├íno dne: 13. 10. 2006

V├í┼żen├ş spoluob─?an├ę, plze┼?skou alianc├ş mi byla nab├şdnuta kandidatura v komun├íln├şch volb├ích na obvod Plze┼? 1.

P1050541a.jpg  Jak jist─? v├şte, v Plze┼?ské alianci jsou spojeni evrop┼ít├ş demokraté a zelen├ş, unionisté, Strana pro otev┼?enou spole─?nost a nez├ívisl├ş kandid├íti. Rozhodl jsem se, ┼że tuto nab├şdku jako nez├ívisl├Ż kandid├ít p┼?ijmu. Vy, kte┼?├ş m─? z mého n─?kolikaletého ve┼?ejného p┼»soben├ş na Roudné zn├íte, jist─? pochop├şte pro─?. Jako jediné politické uskupen├ş uch├ízej├şc├ş se o va┼íi p┼?├şze┼? v Plzni se Plze┼?sk├í aliance jednozna─?n─? vyj├íd┼?ila, ┼że dal┼í├ş dopravn├ş napojen├ş Lochot├şna nesm├ş b├Żt na ├║kor Roudné. A to je p┼?esn─? to, o co se spolu s p┼?├íteli z Koalice ob─?ansk├Żch sdru┼żen├ş na Roudné sna┼ż├şme cel├í léta.

Mysl├şm, ┼że bli┼ż┼í├ş sezn├ímen├ş s ostatn├şmi kandid├íty jenom potvrdilo, ┼że jsem se rozhodl spr├ívn─?. Je zde ┼?ada lid├ş, jejich┼ż n├ízoru a pr├íce si mohu v├í┼żit a spojuje n├ís stejn├Ż pohled na ┼?e┼íen├ş problém┼» ve m─?st─?. A ┼że jich nen├ş m├ílo. Jeden p┼?├şklad za v┼íechny – pl├ínovan├í v├Żstavba spalovny ve m─?st─?. V├şce se o n├ís dozv├şte na www.plzenskaaliance.cz.

Vy v┼íichni, kter├Żm nen├ş lhostejné v jakém prost┼?ed├ş ┼żijete, p┼?ij─?te pros├şm k volb├ím. Vyu┼żijte toho, ┼że m┼»┼żete ovlivnit, jak├Żm sm─?rem se va┼íe bezprost┼?edn├ş okol├ş bude vyv├şjet. Vyu┼żijte pros├şm preferen─?n├şch hlas┼», vyu┼żijte mo┼żnosti volit lidi, které zn├íte a kter├Żm d┼»v─?┼?ujete.

D─?kuji za va┼íi p┼?├şze┼?

Ing. Pavel DenkN├í┼í program pro Plze┼? 1Doprava┼Żivotn├ş prost┼?ed├şBezpe─?nost a ve┼?ejn├Ż po┼?├ídekPodnik├ín├şKultura a vzd─?l├ív├ín├şSoci├íln├ş sféraSpr├íva m─?sta